Aktualności

Nabór w postępowaniu uzupełniającym na zajęcia MDK w roku szk. 2018/2019

 

Świętochłowice, 13.08.2018 r.



Młodzieżowy Dom Kultury w Świętochłowicach
ogłasza nabór w postępowaniu   u z u p e ł n i a j ą c y m
na wolne miejsca na zajęcia MDK w roku szkolnym 2018 / 2019

Lp.

Koło

Grupa/ kategoria wiekowa

ILOŚĆ
WOLNYCH MIEJSC

1  

  Plastyczne

przedszkolna
(dzieci w wieku 5-6 lat)

7

starsza
(młodzież od 12 lat)

1

2  

  Akademia Kreatywności

starsza
(dzieci w wieku 10-14 lat)

3

3  

  Akademia Kreatywności - ceramika

młodsza
(dzieci w wieku 10-13 lat)

8

starsza
(młodzież od 14 lat)

6

4  

  Taneczne

przedszkolna
(dzieci w wieku 5-6 lat)

4

młodsza I
(dzieci w wieku 7-9 lat)

6

młodsza II
(dzieci w wieku 10-12 lat)

5

starsza
(młodzież od 12 lat)

4

5  

  Zespół taneczny APLAUZ

młodsza
(dzieci od 10-13 lat)

2

starsza
(młodzież od 14 lat)

7

6  

  Formacja taneczna CHEERLEADERKI

(Dzieci od 10 lat)

6

7  

  Instrumentalno-wokalne

młodsza
(dzieci w wieku 7-12 lat)

6

starsza
(młodzież od 13 lat)

12

8  

  Teatralne

(dzieci w wieku 10-14 lat)

5

9  

  Zespół artystyczny MELOMANIACY

(młodzież od 15 lat)

14

10  

  Instrumentalne – gitara

(dzieci od 7 lat)

15

11  

  Instrumentalne – flet

(dzieci od 7 lat)

3

12  

  Zespół fletowy

(Dzieci w wieku 7-14 lat)

3

13  

  Modelarskie

młodsza – ORIGAMI
(dzieci w wieku 7-9 lat)

6

starsza
(dzieci od 10 lat)

8


         
Młodzieżowy Dom Kultury ogłasza nabór w postępowaniu uzupełniającym na wolne miejsca na zajęcia MDK w roku szkolnym 2018/2019.

Przypominamy, że w związku z Reformą Oświaty oraz wynikającymi z niej zmianami Prawa Oświatowego, elementem naboru na wszystkie Koła, bez względu na ilość zgłoszonych kandydatów, jest badanie uzdolnień i predyspozycji kierunkowych przeprowadzone przez Komisję rekrutacyjną. Złożenie karty zgłoszenia nie jest równoznaczne z przyjęciem kandydata na zajęcia.

          Karty zgłoszenia kandydatów na uczestników zajęć MDK przyjmowane będą w sekretariacie MDK w terminie 13.08-24.08.2018 r. W procedurze naborowej biorą udział tylko kompletne karty zgłoszenia (uzupełnione wszystkie wymagane pola, wraz z ewentualnymi załącznikami. Karty z wykazanymi kryteriami, ale bez załączników potwierdzających te kryteria, są niekompletne).

          Szczegółowe informacje, tj. terminy i godziny spotkań z Komisją rekrutacyjną oraz kryteria oceny kandydata zostaną umieszczone wkrótce. Karta zgłoszenia dostępna jest w sekretariacie MDK.

Zasady naboru uczestników zajęć MDK w Świętochłowicach w roku szkolnym 2018/2019 dostępne są tutaj:  http://mdksw.pl/759-zasady-naboru-na-zaj%C4%99cia-mdk-w-roku-szkolnym-2018-2019.html

 


Utrudniony dojazd/dojscie do MDK

Szanowni Państwo, informujemy, że dojazd/dojście do MDK jest możliwy przez bramę wjazdową od ulicy Sikorskiego. Utrudnione jest wejście od frontu do budynku, dlatego też zachęcamy do korzystania z wejścia (przez salę nr 4) zlokalizowanego na wprost bramy wjazdowej, przy pierwszym podjeździe dla osób niepełnosprawnych. 

 


Utrudniony dojazd do MDK

Informujemy, że dojazd do naszej placówki jest możliwy tylko od strony Przedszkola Nr 3 (ul. Harcerska 6).

Utrudnienia wynikają z rozpoczęcia przebudowy ulicy Harcerskiej, której zakończenie jest przewidywane na koniec sierpnia 2018.

 




Wykaz kandydatów przyjętych i nieprzyjętych na zajęcia MDK w roku szk. 2018/2019 - postępowanie podstawowe

Szanowni Państwo, poniżej podajemy wykaz kandydatów przyjętych oraz nieprzyjętych na zajęcia MDK w roku szkolnym 2018/2019.

 Zasady naboru uczestników zajęć MDK w Świętochłowicach w roku szkolnym 2018/2019 dostępne są tutaj:  http://mdksw.pl/759-zasady-naboru-na-zaj%C4%99cia-mdk-w-roku-szkolnym-2018-2019.html


REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
POSTĘPOWANIE PODSTAWOWE

WYKAZ KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH NA ZAJĘCIA MDK

 

Koło plastyczne – gr. przedszkolna
zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Kielar Amelia
  2. Cieplewicz  Nadia
  3. Bohn Lena
  4. Pośpiech Natalia
  5. Wiedemann Katarzyna
  6. Pietrzykowska Katarzyna
  7. Huzik Malina
  8. Seemann Selena

 

Koło plastyczne  - gr. młodsza
zajęcia dla dzieci w wieku 7-11 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1.  Nowak Zuzanna
  2. Taraska Weronika
  3. Niemczyk Róża
  4. Koloska Kinga
  5. Nowak Martyna
  6. Bacior Olga
  7. Wieczorek Karolina
  8. Chrobok Liliana
  9. Łukowska Ewa
  10. Gładych Paulina
  11. Sega Zuzanna
  12. Krzyścik Maria

 

Koło plastyczne – gr. starsza
Zajęcia dla dzieci w wieku od 12 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Sładkowska Justyna
  2. Wolny Agata
  3. Kubanek Beata
  4. Kubanek Klaudia
  5. Winter Oliwia
  6. Tomala Aleksandra
  7. Mally Patrycja
  8. Wieczorek Julia
  9. Dziadak Julia

 

Koło „Akademia Kreatywności” – gr. młodsza
Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Remiorz Julia
  2. Drożdż Wiktor
  3. Przybycin Zofia
  4. Łukowska Ewa
  5. Jonczyk Wojciech
  6. Nowak Alicja
  7. Gładych Paulina
  8. Jojko Nicola
  9. Krzyścik Maria
  10. Chrobok Liliana

 

Koło „Akademia Kreatywności” – gr. starsza
Zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Winter Oliwia
  2. Wieczorek Karolina
  3. Gawrońska Alicja
  4. Szafranek Zuzanna
  5. Stępień Anna
  6. Stępień Małgorzata
  7. Wieczorek Julia

 

Koło „Akademia Kreatywności” – CERAMIKA – gr. młodsza
Zajęcia dla dzieci w wieku 10-13 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Sowik Marta
  2. Bohn Wiktor

 

Koło „Akademia Kreatywności” – CERAMIKA – gr. starsza
Zajęcia dla młodzieży od 14 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Kubanek Klaudia
  2. Mally Patrycja
  3. Tomala Aleksandra
  4. Jurczyńska Julia

 

Koło taneczne – gr. przedszkolna
Zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Cieplewicz Nadia
  2. Bohn Lena
  3. Pośpiech Natalia
  4. Dubas Lena
  5. Słabosz Pola
  6. Wiedemann Katarzyna
  7. Rajczak Julia
  8. Pietrzykowska Katarzyna
  9. Huzik Malina
  10. Seemann Selena
  11. Maślak Emilia

 

Koło taneczne – gr. młodsza I
Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Nowak Martyna
  2. Remiorz Julia
  3. Witkowska Alicja
  4. Bomba Milena
  5. Święty Natalia
  6. Korolczuk Kinga
  7. Fischer Jennifer
  8. Jojko Nicola
  9. Detmer Martyna

 

Koło taneczne – gr. młodsza II
Zajęcia dla dzieci w wieku 10-12 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Bomba Zofia
  2. Korolczuk Wiktoria
  3. Gawrońska Alicja
  4. Sichma Kaja
  5. Hewig Martyna
  6. Kowalski Mateusz
  7. Szymańska Alicja
  8. Majer Wiktoria
  9. Garcarczyk Natalia

 

Koło taneczne – gr. starsza
Zajęcia dla młodzieży w wieku od 13 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Grolik Oliwia
  2. Seemann Martyna
  3. Różyczka Anna
  4. Grzymek Nadia
  5. Kempa Wiktoria
  6. Avetisyan Mariam
  7. Siegert Zuzanna
  8. Świercz Wiktoria
  9. Donerstag Aleksandra
  10. Hewig Karolina
  11. Grabarczyk Oliwia

 

Zespół taneczny „APLAUZ” – gr. młodsza
Zajęcia dla dzieci w wieku od 10-13 lat

 

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Wolny Agata
  2. Kowalczyk Martyna
  3. Nowicka Martyna
  4. Ściebura Beata
  5. Bomba Anna
  6. Bugla Maja
  7. Golda Julia
  8. Mrowiec Zuzanna
  9. Dylong Judyta
  10. Wendzik Maciej
  11. Jeleń Weronika
  12. Musioł Alicja
  13. Kędziora Martyna

 

Zespół taneczny „APLAUZ” – gr. starsza
Zajęcia dla dzieci w wieku od 14 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Grzymek Nadia
  2. Kempa Nadia
  3. Avetisyan Mariam
  4. Seemann Martyna
  5. Siegert Zuzanna
  6. Świercz Wiktoria
  7. Donerstag  Aleksandra
  8. Grolik Oliwia

 

Formacja taneczna „CHEERLEADERKI’’
Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Donerstag Aleksandra
  2. Grzymek Nadia
  3. Kempa Wiktoria
  4. Avetisyan Mariam
  5. Seemann Martyna
  6. Siegert Zuzanna
  7. Świercz Wiktoria
  8. Grolik Oliwia
  9. Krzyścik Małgorzata

 

Koło teatralne „KABARETKI”
Zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Bomba Zofia
  2. Święty Paulina
  3. Gawrońska Alicja
  4. Sichma Kaja
  5. Wieczorek Julia

 

Zespół artystyczny „MELOMANIACY”
Zajęcia dla młodzieży  w wieku od 15 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Seifried Katarzyna
  2. Tkacz Alicja
  3. Tkocz Daniel
  4. Witek Weronika
  5. Osadnik Sebastian
  6. Duda Kinga

 

Koło instrumentalne - gitara
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Grolik Oliwia
  2. Sładkowska Justyna
  3. Tkacz Alicja
  4. Mrowiński Tomasz
  5. Mokwa Karolina
  6. Gawenda Jadwiga
  7. Mańka Weronika 
  8. Wasilewski Kamil
  9. Modrzejewska Aurelia
  10. Kokoszka Katarzyna
  11. Jeruzalem Emilia
  12. Bochenek Zuzanna
  13. Niechwiejczyk Kinga
  14. Piskorski Filip
  15. Tereszczuk Salomea
  16. Szol Natalia
  17. Szczepanek Anna
  18. Osadnik Sebastian
  19. Stępień Anna
  20. Dziadak Julia
  21. Buchcik Natalia
  22. Woszczyńska Alicja
  23. Śliwiński Mikołaj
  24. Adamczyk Oliwia
  25. Reguła Seweryn
  26. Garcarczyk Natalia
  27. Gawenda Filip

 

Koło instrumentalne - skrzypce
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Duka Agnieszka – kontynuacja
  2. Hys Paulina – kontynuacja
  3. Sekuła Milena – kontynuacja
  4. Kępczyńska Zuzanna – kontynuacja
  5. Matlok Patrycja
  6. Sładkowska Justyna

 

Koło instrumentalne - pianino
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Andruszczuk Kinga
  2. Kukiełka Nadia
  3. Łukasiak Julia
  4. Mrowiec Zuzanna
  5. Piontek Małgorzata
  6. Modrzejewska Aurelia
  7. Gargała Julia
  8. Stępień Małgorzata
  9. Wieczorek Julia
  10. Dusza Wiktoria
  11. Ocylok Wioletta
  12. Sega Zuzanna
  13. Krzyścik Małgorzata
  14. Krzyścik Maria
  15. Przybylska Katarzyna
  16. Chycki Piotr
  17. Sowik Marta
  18. Święty Amelia

 

Koło instrumentalne - flet
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Kukiełka Nadia
  2. Radwańska Nina
  3. Bacior Olga
  4. Dusza Wiktoria
  5. Piontek Małgorzata
  6. Gargała Julia
  7. Wieczorek Julia
  8. Dziadak Radosław
  9. Niemczyk Róża
  10. Szafranek Zuzanna
  11. Przybylska Katarzyna
  12. Chycki Piotr

 

Koło instrumentalno-wokalne – gr. młodsza
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 -12 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Święty Amelia
  2. Jurczyńska Alicja
  3. Mokwa Karolina
  4. Radwańska Maria
  5. Kuczek Magdalena
  6. Garcarczyk Natalia
  7. Jojko Nicola
  8. Gawenda Jadwiga
  9. Kępczyńska Zuzanna

 

Koło instrumentalno-wokalne – gr. starsza
Zajęcia dla młodzieży od 13 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Seifried Katarzyna
  2. Tkacz Alicja
  3. Tkocz Daniel
  4. Woszczyńska Aneta
  5. Hys Paulina
  6. Łukasik Julia
  7. Jeleń Natalia
  8. Wojtala Małgorzata
  9. Witek Weronika
  10. Andruszczuk Natalia
  11. Piechaczek Karolina
  12. Matlok Patrycja
  13. Niechwiejczyk Kinga
  14. Osadnik Sebastian
  15. Krzyżanek Laura
  16. Stencel Oliwia
  17. Laskowska Wiktoria
  18. Duda Kinga
  19. Duka Agnieszka
  20. Ocylok Wioletta
  21. Socha Sandra

 

Zespół fletowy
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7-14 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Chycki Piotr
  2. Kukiełka Nadia
  3. Dylong Judyta
  4. Dylong Zuzanna
  5. Bacior Olga
  6. Dusza Wiktoria
  7. Dudzik Magda
  8. Piontek Małgorzata
  9. Szczepanek Anna

 

Koło modelarskie – gr. młodsza - ORIGAMI
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7-9 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Chmiel Wojciech  
  2. Jonczyk Wojciech 
  3. Nowak Alicja 
  4. Korolczuk Kinga

 

Koło modelarskie – gr. starsza
Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Dziadak Radosław
  2. Korolczuk Wiktoria

 

 

WYKAZ KANDYDATÓW, KTÓRZY NIE ZOSTALI PRZYJĘCI NA ZAJĘCIA MDK
W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

                           
Osoby, które nie zostały przyjęte na zajęcia MDK w roku szkolnym 2018/2019 
                             

Lp.

Nazwisko i imię

Koło

1

Kępczyński Mateusz

Koło instrumentalne – pianino

2

Przybylska Katarzyna

Zespół Fletowy

3

Kielar Amelia

Koło taneczne gr. przedszkolna

8

Krajewska Aleksandra

Zespół artystyczny MELOMANIACY

9

Walska Amelia

Koło plastyczne gr. przedszkolna

10

Dubas Lena

Koło plastyczne gr. przedszkolna

11

Gawrońska Anna

Koło plastyczne gr. przedszkolna

Koło taneczne gr. przedszkolna

12

Gładych Paulina

Koło instrumentalno-wokalne gr. młodsza

13

Korolczuk Wiktoria

Koło plastyczne gr. młodsza

Koło „Akademia Kreatywności” gr. starsza

14

Korolczuk Kinga

Koło plastyczne gr.młodsza

Koło „Akademia Kreatywności” gr. młodsza

15

Sega Zuzanna

Koło „Akademia Kreatywności” gr. młodsza

19

Franke Agata

Koło plastyczne gr.młodsza

Koło „Akademia Kreatywności” gr. młodsza

20

Gawenda Filip

Koło plastyczne gr. młodsza

22

Osadnik Mateusz

Koło plastyczne gr. młodsza

25

Mozgol Matylda

Koło plastyczne gr. młodsza

Koło instrumentalno-wokalne gr. młodsza

Koło instrumentalne – flet

Koło taneczne gr.młodsza I

26

Reguła Sergiusz

Koło „Akademia Kreatywności” gr. młodsza

27

Pietrzak Łukasz

Koło „Akademia Kreatywności” gr. młodsza

Koło modelarskie gr. młodsza –ORIGAMI

Koło instrumentalno-wokalne gr. młodsza

28

Cierlica Pola

Koło taneczne gr.przedszkolna

29

Bohn Wiktor

Koło teatralne „KABARETKI”

30

Szustak Szymon

Zespół Artystyczny MELOMANIACY

31

Mozgol Szymon

Koło instrumentalne – gitara

Koło modelarskie gr. młodsza –ORIGAMI

Koło instrumentalno-wokalne gr. młodsza

 




Wykaz kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia na zajęcia MDK w roku szk. 2018/2019 - postępowanie podstawowe

Szanowni Państwo, poniżej podajemy wykaz kandydatów zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do przyjęcia na zajęcia MDK w roku szkolnym 2018/2019.

Wykaz kandydatów przyjętych i nieprzyjętych na zajęcia MDK w roku szkolnym 2018/2019 podamy, zgodnie z harmonogramem naboru, w dniu 27.06.2018.

Zasady naboru uczestników zajęć MDK w Świętochłowicach w roku szkolnym 2018/2019 dostępne są tutaj:  http://mdksw.pl/759-zasady-naboru-na-zaj%C4%99cia-mdk-w-roku-szkolnym-2018-2019.html

 

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
POSTĘPOWANIE PODSTAWOWE

WYKAZ KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH
DO PRZYJĘCIA NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

Koło plastyczne – gr. przedszkolna

zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Kielar Amelia
  2. Cieplewicz  Nadia
  3. Bohn Lena
  4. Pośpiech Natalia
  5. Wiedemann Katarzyna
  6. Pietrzykowska Katarzyna
  7. Huzik Malina

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Seemann Selena
  2. Walska Amelia
  3. Dubas Lena
  4. Gawrońska Anna

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło plastyczne  - gr. młodsza
zajęcia dla dzieci w wieku 7-11 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1.  Nowak Zuzanna
  2. Taraska Weronika
  3. Niemczyk Róża
  4. Koloska Kinga
  5. Nowak Martyna
  6. Bacior Olga
  7. Wieczorek Karolina
  8. Chrobok Liliana
  9. Łukowska Ewa
  10. Gładych Paulina

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Korolczuk Wiktoria
  2. Korolczuk Kinga
  3. Sega Zuzanna
  4. Jojko Nicola
  5. Franke Agata
  6. Krzyścik Maria
  7. Gawenda Filip
  8. Osadnik Mateusz
  9. Mozgol Matylda

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło plastyczne – gr. starsza

Zajęcia dla dzieci w wieku od 12 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Sładkowska Justyna
  2. Wolny Agata
  3. Kubanek Beata
  4. Kubanek Klaudia
  5. Winter Oliwia
  6. Tomala Aleksandra
  7. Mally Patrycja

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Wieczorek Julia
  2. Dziadak Julia

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło „Akademia Kreatywności” – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Remiorz Julia
  2. Drożdż Wiktor
  3. Przybycin Zofia
  4. Łukowska Ewa
  5. Jonczyk Wojciech
  6. Nowak Alicja
  7. Gładych Paulina

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Korolczuk Kinga
  2. Sega Zuzanna
  3. Jojko Nicola
  4. Franke Agata
  5. Reguła Sergiusz
  6. Krzyścik Maria
  7. Chrobok Liliana
  8. Pietrzak Łukasz

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło „Akademia Kreatywności” – gr. starsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Winter Oliwia
  2. Wieczorek Karolina
  3. Gawrońska Alicja
  4. Szafranek Zuzanna
  5. Stępień Anna
  6. Stępień Małgorzata

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Korolczuk Wiktoria
  2. Wieczorek Julia

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło „Akademia Kreatywności” – CERAMIKA – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 10-13 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Sowik Marta – kontynuacja

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Bohn Wiktor

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło „Akademia Kreatywności” – CERAMIKA – gr. starsza

Zajęcia dla młodzieży od 14 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Kubanek Klaudia
  2. Mally Patrycja
  3. Tomala Aleksandra
  4. Jurczyńska Julia

Kontynuacji udziału w zajęciach

 

Koło taneczne – gr. przedszkolna

Zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Cieplewicz Nadia
  2. Bohn Lena
  3. Pośpiech Natalia
  4. Dubas Lena
  5. Słabosz Pola
  6. Wiedemann Katarzyna
  7. Rajczak Julia
  8. Pietrzykowska Katarzyna
  9. Huzik Malina

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Seemann Selena
  2. Maślak Emilia
  3. Cierlica Pola
  4. Gawrońska Anna

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. młodsza I

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Nowak Martyna
  2. Remiorz Julia
  3. Witkowska Alicja
  4. Bomba Milena
  5. Święty Natalia
  6. Korolczuk Kinga

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Fischer Jennifer
  2. Jojko Nicola
  3. Mozgol Matylda
  4. Detmer Martyna

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. młodsza II

Zajęcia dla dzieci w wieku 10-12 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Bomba Zofia
  2. Korolczuk Wiktoria
  3. Gawrońska Alicja
  4. Sichma Kaja
  5. Hewig Martyna
  6. Kowalski Mateusz
  7. Szymańska Alicja

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Majer Wiktoria
  2. Garcarczyk Natalia

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. starsza

Zajęcia dla młodzieży w wieku od 13 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Grolik Oliwia
  2. Seemann Martyna
  3. Różyczka Anna
  4. Grzymek Nadia
  5. Kempa Wiktoria
  6. Avetisyan Mariam
  7. Siegert Zuzanna
  8. Świercz Wiktoria
  9. Donerstag Aleksandra
  10. Hewig Karolina
  11. Grabarczyk Oliwia

Kontynuacji udziału w zajęciach

 

Zespół taneczny „APLAUZ” – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku od 10-13 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Wolny Agata
  2. Kowalczyk Martyna
  3. Nowicka Martyna
  4. Ściebura Beata
  5. Bomba Anna
  6. Bugla Maja
  7. Golda Julia
  8. Mrowiec Zuzanna

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Dylong Judyta
  2. Wendzik Maciej
  3. Jeleń Weronika
  4. Musioł Alicja
  5. Kędziora Martyna

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Zespół taneczny „APLAUZ” – gr. starsza

Zajęcia dla dzieci w wieku od 14 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Grzymek Nadia
  2. Kempa Nadia
  3. Avetisyan Mariam
  4. Seemann Martyna
  5. Siegert Zuzanna
  6. Świercz Wiktoria
  7. Donerstag  Aleksandra
  8. Grolik Oliwia

Kontynuacji udziału w zajęciach

 

Formacja taneczna „CHEERLEADERKI’’

Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Donerstag Aleksandra
  2. Grzymek Nadia
  3. Kempa Wiktoria
  4. Avetisyan Mariam
  5. Seemann Martyna
  6. Siegert Zuzanna
  7. Świercz Wiktoria
  8. Grolik Oliwia

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Krzyścik Małgorzata

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło teatralne „KABARETKI”

Zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Bomba Zofia
  2. Święty Paulina
  3. Gawrońska Alicja
  4. Sichma Kaja

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Wieczorek Julia
  2. Bohn Wiktor

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Zespół artystyczny „MELOMANIACY”

Zajęcia dla młodzieży  w wieku od 15 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Seifried Katarzyna
  2. Tkacz Alicja
  3. Tkocz Daniel
  4. Witek Weronika
  5. Osadnik Sebastian

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Duda Kinga
  2. Szustak Szymon

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalne - gitara

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Grolik Oliwia
  2. Sładkowska Justyna
  3. Tkacz Alicja
  4. Mrowiński Tomasz
  5. Mokwa Karolina
  6. Gawenda Jadwiga
  7. Mańka Weronika 
  8. Wasilewski Kamil
  9. Modrzejewska Aurelia
  10. Kokoszka Katarzyna
  11. Jeruzalem Emilia
  12. Bochenek Zuzanna
  13. Niechwiejczyk Kinga
  14. Piskorski Filip
  15. Tereszczuk Salomea
  16. Szol Natalia
  17. Szczepanek Anna
  18. Osadnik Sebastian
  19. Stępień Anna
  20. Dziadak Julia
  21. Buchcik Natalia
  22. Woszczyńska Alicja
  23. Śliwiński Mikołaj

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Adamczyk Oliwia
  2. Reguła Seweryn
  3. Mozgol Szymon
  4. Garcarczyk Natalia
  5. Gawenda Filip

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalne - skrzypce

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Duka Agnieszka – kontynuacja
  2. Hys Paulina – kontynuacja
  3. Sekuła Milena – kontynuacja
  4. Kępczyńska Zuzanna – kontynuacja

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Matlok Patrycja
  2. Sładkowska Justyna

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalne - pianino

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Andruszczuk Kinga
  2. Kukiełka Nadia
  3. Łukasik Julia
  4. Mrowiec Zuzanna
  5. Piontek Małgorzata
  6. Modrzejewska Aurelia
  7. Gargała Julia
  8. Stępień Małgorzata

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Wieczorek Julia
  2. Dusza Wiktoria
  3. Ocylok Wioletta
  4. Sega Zuzanna
  5. Krzyścik Małgorzata
  6. Krzyścik Maria
  7. Przybylska Katarzyna
  8. Chycki Piotr
  9. Sowik Marta
  10. Święty Amelia

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalne - flet

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Kukiełka Nadia
  2. Radwańska Nina
  3. Bacior Olga
  4. Dusza Wiktoria
  5. Piontek Małgorzata
  6. Gargała Julia

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Wieczorek Julia
  2. Dziadak Radosław
  3. Niemczyk Róża
  4. Szafranek Zuzanna
  5. Przybylska Katarzyna
  6. Chycki Piotr
  7. Mozgol Matylda

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalno-wokalne – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 -12 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Święty Amelia
  2. Jurczyńska Alicja
  3. Mokwa Karolina
  4. Radwańska Maria
  5. Kuczek Magdalena
  6. Garcarczyk Natalia

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Gładych Paulina
  2. Jojko Nicola
  3. Gawenda Jadwiga
  4. Mozgol Matylda
  5. Mozgol Szymon
  6. Pietrzak Łukasz
  7. Kępczyńska Zuzanna

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalno-wokalne – gr. starsza

Zajęcia dla młodzieży od 13 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Seifried Katarzyna
  2. Tkacz Alicja
  3. Tkocz Daniel
  4. Woszczyńska Aneta
  5. Hys Paulina
  6. Łukasik Julia
  7. Jeleń Natalia
  8. Wojtala Małgorzata
  9. Witek Weronika
  10. Andruszczuk Natalia
  11. Piechaczek Karolina
  12. Matlok Patrycja
  13. Niechwiejczyk Kinga
  14. Osadnik Sebastian
  15. Krzyżanek Laura
  16. Stencel Oliwia
  17. Laskowska Wiktoria

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Duda Kinga
  2. Duka Agnieszka
  3. Ocylok Wioletta
  4. Socha Sandra

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Zespół fletowy

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7-14 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Chycki Piotr
  2. Kukiełka Nadia
  3. Dylong Judyta
  4. Dylong Zuzanna
  5. Bacior Olga
  6. Dusza Wiktoria
  7. Dudzik Magda
  8. Piontek Małgorzata
  9. Szczepanek Anna

Kontynuacji udziału w zajęciach

 

Koło modelarskie – gr. młodsza - ORIGAMI

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7-9 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Chmiel Wojciech  - kontynuacja
  2. Jonczyk Wojciech – kontynuacja
  3. Nowak Alicja – kontynuacja

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Korolczuk Kinga
  2. Mozgol Szymon
  3. Pietrzak Łukasz

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło modelarskie – gr. starsza

Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Dziadak Radosław
  2. Korolczuk Wiktoria

Kontynuacji udziału w zajęciach

 

 

Kandydaci spoza powiatu Świętochłowickiego

 nie z zasadami naboru uczestników zajęć MDK w Świętochłowicach w roku szkolnym 2018/2019 kandydaci zakwalifikowani ale mieszkający poza powiatem Świętochłowickim mogą zostać przyjęci na zajęcia, gdy po przeprowadzonej rekrutacji (postępowanie podstawowe – czerwiec, postępowanie uzupełniające – sierpień) dla mieszkańców powiatu Świętochłowickiego, pozostały wolne miejsca naborowe.

Lp.

Nazwisko i Imię kandydata

Koło

1

Pypno Lena

Koło plastyczne – gr. młodsza

2

Pypno Lena

Akademia Kreatywności – gr. młodsza

 

 

 

WYKAZ KANDYDATÓW
NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA NA ZAJĘCIA MDK
W ROKU SZK. 2018/2019

kandydaci niezakwalifikowani do przyjęcia na zajęcia MDK 

L.P.

Nazwisko
i Imię kandydata

Uwagi

1

Kępczyński Mateusz

Koło instrumentalne – pianino - kandydat nie kwalifikuje się ze względu na wiek

2

Przybylska Katarzyna

Zespół Fletowy - kandydatka nie kwalifikuje się ze względu na wiek

 

 

 

WYKAZ KANDYDATÓW
NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO KONTYNUACJI
UDZIAŁU W ZAJĘCIACH MDK W ROKU SZK. 2018/2019

kandydaci niezakwalifikowani
do kontynuacji zajęć

L.P.

Nazwisko
i Imię kandydata

Uwagi

1

Kielar Amelia

Koło taneczne gr. przedszkolna - osoba nie uczęszczała na zadeklarowane Koło

2

Krajewska Aleksandra

Zespół Artystyczny  MELOMANIACY - osoba nie uczęszczała na zadeklarowane Koło